ВИКОРИСТАННЯ ВАПНА В ХАРЧОВІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ

Вапно має безліч застосувань в харчовій промисловості. Ось кілька прикладів:

Молочна промисловість – У молочній промисловості вапно використовується в декількох процесах. Коли вершки відокремлюють від цільного молока, вапняну воду часто додають в вершки, щоб нейтралізувати або зменшити кислотність перед пастеризацією, під час виробництва масла. Знежирене молоко підкислюють, щоб відокремити казеїн. Казеїн змішують з вапном і невеликою кількістю фториду натрію для виробництва казеїнат кальцію (вид клею). Бродіння залишків знежиреного молока (сироватки) і додавання вапна формує лактат кальцію, який продається для використання в медичних цілях або після підкислення з нього виробляють молочну кислоту. Гідратне вапно використовується в якості засобу для чищення в доїльному приміщенні, зокрема для очищення підлоги.

Клей і желатин – Відходи з установок по витоплення жирів і боєнь, що складаються з кісток і шкури, обробляють вапном у формі суспензії. Цей процес супроводжується набуханням колагену, тим самим полегшуючи наступний гідроліз. Після вапнування, матеріал промивають, щоб видалити вапно, альбумін і муцин. Промитий матеріал сушать, а кінцевий продукт продається як клей або желатин.

Хлібопекарська промисловість – При підготовці звичайного типу «пекарського порошку», в якості інградієнта потрібний монокальційфосфат. Його отримують за допомогою реакції чистої фосфорної кислоти з висококальцієвим вапном.

Фрукти і овочі – в овочесховищах з контрольованою атмосферою, мішки з гашеним вапном розміщуються в складі на стелажах, щоб поглинати С02, який виділяється при дозріванні свіжих овочів і фруктів. Таким чином, зберігається більш високе співвідношення кисню з С02, що дозволяє овочам і фруктам зберігатися свіжими набагато довше. При розташуванні в безпосередній близькості від продукту, вуглекислий газ легко проникає через багатошарові паперові мішки в вапно. Мішки з вапном необхідно періодично міняти. Для яблук споживання вапна в середньому близько 0,5 до 0,7 кг на 35 кг. Груші, сливи, помідори, як і яблука, зберігаються таким чином в Канаді і на північному сході США, а також в штаті Орегон і Вашингтон. У Каліфорнії цей спосіб зазвичай використовується для зберігання латук- салату.

Різне – всі коржі тортілля (мексиканська пипічка з кукурудзяного борошна) обробляють вапном. Кукурудза спочатку вимочується в вапняному молоці до її перетворення в кукурудзяне борошно. Вапно використовується також в бізнесі з виробництва кукурудзяних чіпсів. Відходи з виноробства (виноградний осад) обробляють вапном, отримуючи виннокислий кальцій, який продається в такій формі, або його перетворюють в винну кислоту. Деякі відомі рецепти для приготування солінь кавуна вимагають замочування шкірки кавуна в вапняному молоці.